Letnia Strefa Eventowa


Letnia Strefa
EVENTOWA!

Business Class Marina
FOOD&CHILOUT

Połączenie idealne

Marina Yacht Park i Business Class Marina

LETNIA STREFA EVENTOWA

czyli otwarta przestrzeń do organizowania wydarzeń firmowych. Poprzez dobrą dostępność terenu jesteśmy w stanie zaaranżować dowolną przestrzeń pod konkretne potrzeby klienta. 

Proponujemy krótkoterminowe ustawianie hal namiotowych, w których organizowane byłyby: koktajle, bankiety, premiery produktów, premiery motoryzacyjne, spotkania autorskie, integracyjne, koncerty, sztuki teatralne.

 

FOOD&CHILOUT

czyli miejsce relaksu dla żeglarzy, turystów oraz mieszkańców połączone z Kulturalną Sceną Letnią. Unikatowy cocktail bar (czynny codziennie w okresie letnim w godz. 16.00 – 24.00) to nasza propozycja na długie letnie popołudnia i wieczory na terenie Marina Yacht Park. 

Dodatkowo planujemy stworzyć cykliczne, cotygodniowe spotkania z muzyką na żywo, dzięki współpracy ze zdolnymi artystami oraz studentami Teatru Muzycznego w Gdyni. 

unikalny widok

i wyjątkowość miejsca pod względem przyrodniczym i architektonicznym

wyjątkowa lokalizacja

w najbardziej urokliwym zakątku Gdyni oraz w nowej, przyszłościowej i prestiżowej części miasta, która dzięki wzrastającym wokoło inwestycjom z dnia na dzień podnosi swoją wartość i atrakcyjność dla odbiorców

kameralny charakter

miejsca umożliwiający klientom poczucie pełnej prywatności; twoje miejsce jak Twój dom – pełna swoboda, intymność, bezpieczeństwo poufnych rozmów, przestrzeń do własnej dyspozycji

elegancki wystrój

umożliwiający opracowanie dla klienta dowolnej, indywidualnej aranżacji przestrzeni; możliwość aranżacji na dowolną funkcjonalność: klubową, bankietową, konferencyjną

Poczuj smak lata

FOOD&CHILOUT

Masz pytania? Chcesz dokonać rezerwacji?

skontaktuj się z nami

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie. Twoja wizja połączona z naszym doświadczeniem to przepis na najlepsze wydarzenia, na jakie zasługuje Twoja firma!

  • Zapewniamy pełną infrastrukturę audiowizualną i gastronomiczną.
  • Aranżujemy i przygotowujemy lokal zgodnie z koncepcją wydarzenia.
  • Wspieramy w zakresie impresariatu.

Formularz kontaktowy

napisz do nas

    Partnerami BusinessClassMarina są: